#Férfikör

Tapasztald meg a férfikör erejét egy sokat látott vezető csoportjában!

Ha ismered a Tizenkét dühös ember című filmet, akkor tudod, hogy a férfiak is tudnak beszélgetni. Milyen izgalmas egy ilyen beszélgetésben részt venni! Rengeteg tapasztalatot szerezhetsz, ha elég bátor vagy, hogy megoszd a saját történetedet olyanokkal, akik nem a baráti körödből kerülnek ki. Az őszi félévben havonta várunk téged négy alkalommal a Márvány utcában.

Ez egy nyitott csoport, bármelyik alkalommal csatlakozhatsz!

Időpont és helyszín:
szept. 12. 18:00 - 20:30 , Budapest, Márvány utca

További időpontok:

  • okt. 24. 16:00 - 18:30
  • nov. 28. 17:00 - 19:30
  • dec. 19. 17:00 - 19:30
Jelentkezem! Kérdésem van!
Férfikör. Férfiak nyitott beszélgetőköre. Mert igen is, a férfiak is tudnak beszélgetni!

Ez a kör a megosztás helye. Hogy vagy? Mi az ami foglalkoztat? Beszéljük róla! 

Férfi élettapasztalat-megosztó kör „Előttem az út. Mögöttem a múlt. Most itt vagyok.”

Erről szól: Fókuszált figyelem terében osztjuk meg tapasztalatainkat, erősségeinket és olyan kérdéseinket és kétségeinket, amit nők előtt, vegyes csoportokban, hétköznapi élethelyzetekben gyakran be sem ismerünk. Ez egy olyan hely, ahol megmutathatod – azt amilyen te valójában vagy.

Amiért ez hasznos neked: Figyelmet kapsz. Teret a gondolataidnak. Egy olyan társaságot alkotunk, akik inspirálják egymást. Megoszthatod a tapasztalataidat, s belelátsz mások életébe. Rájössz, hogy más is hasonlókkal küzd, vagy épp hasonlónak örül. Ez egy pozitív csoport. Inspiratív csoport. Beszélgetős csoport. Hallgatós csoport. Hídverőknek, hétköznapi mestereknek, bátor kérdezőknek, „útonjáró” férfiaknak.

Gyere, ha vannak megérlelt válaszaid, amik útmutatóul szolgálhatnak másoknak. Gyere, ha kíváncsi vagy mások tapasztalataira, meríthetsz belőlük. 
  • értéket cserélsz
  • tükröt tartasz, és fogadsz
  • nyílt visszajelzéseket is kérhetsz
  • barátokra lelhetsz 

Itt együtt, egymástól tanulunk meg nyíltan beszélni arról, ami foglalkoztat, aggaszt, érdekel minket. 

Kettő támogatotti helyet biztosítunk, jelezd, ha a pénz az akadály.

megosztás, sharing, body work

Hozzájárulás alkalmanként 15000Ft. A csoport nyitott, bármelyik alkalommal csatlakozhatsz. A jelentkezéssel elfogadod, hogy az fizetési kötelezettséggel jár, továbbá, hogy a programmal kapcsolatos információkat küldjünk a számodra és tároljuk a számlázáshoz szükséges adataidat. A befizetett összegek visszatérítésére nincs módunk, ezt vedd figyelembe a jelentkezésedkor!

Ha még nem vettél részt általunk szervezett programon, akkor a jelentkezés véglegesítése előtt szükség lesz egy interjú beszélgetésre. Ez alapján mi is megismerhetünk és te is pontosabban fogod látni, hogy miként lehet hasznos számodra ez a program.

Dátum

szept. 12. 18:00 - 20:30

További időpontok:

  • okt. 24. 16:00 - 18:30
  • nov. 28. 17:00 - 19:30
  • dec. 19. 17:00 - 19:30
Helyszín

Budapest, Márvány utca

Odajutás
Vezetők

Visi Márton

Hozzájárulás alkalmanként:
15000 HUF

Mit várhatsz a csoporttól?

Jó együtt lenni és figyelni arra ami van. Lehetsz itt férfiként, apaként, társként, vezetőként, szakemberként. Bármilyen szerepedben van szükséged térre, itt megkapod a figyelmet, hogy fejlődhess benne.

  • Teret kapsz a növekedéshez
  • Melletted állunk
  • A választási lehetőségeid száma nőni fog
  • Magabiztosabb leszel a saját megéléseid kifejezésében
  • Mélyül az önismereted
  • Meghallgatunk és megértünk ítélkezés nélkül
  • Megünnepeljük veled a sikereket
  • Fejlődni fog az önreflexiód
Hasznos tudni

Miért jó egy férfi csoport?

A férfi csoport segít elmélyülni a jelenben, fókuszt találni a jövőre nézve és megosztani a mindennapok kihívásait. Olyan egyéni fejlődésre fókuszáló támogató közösség, amely havonta tart találkozókat. Célja, hogy a biztonságos tér lehetővé tegye a reflexiót, a feltöltődést és segítsen az egyéni célok felé való haladásban.

1
Megosztás

A férfikörben biztonságban megoszthatod ami foglalkoztat. Meghallgatunk és megtartunk.

2
Elmélyülés

A biztonság teret nyit arra, hogy befele figyelhess. Sokat tanulhatsz a többiek megéléséből is.

3
Megoldás fókusz

A csoport segít neked feltöltődni. Így arra fókuszálhatod a figyelmed amire szükséges. Arra ami feltölt, arra amerre haladni szeretnél.

Visszajelzéseink

Résztvevőink mondták

Külön élmény volt felfedezni mennyire sok közös ponton tudtunk kapcsolódni egymással. Zsenge 32 évemmel a legfiatalabbak között voltam, de gond nélkül azonosultam az olykor kétszer olyan idős csoporttársaim szakmai vagy magánéleti nehézségeivel, érdeklődési köreivel. Minden résztvevő táborba hozott témája rezonált legalább két másik résztvevő kihívásaival.

Bálint

Férfitábor résztvevő

... ha van „feltétele” vagy „elvárása” a tábornak a résztvevő felé, akkor az egyértelműen a nyitottság és az őszinteség. Nyitottságra van szükség az új élmények, a saját belső világunk és a többi férfi felé, őszinteségre pedig magunkkal szemben. Akkor működik egy ilyen tábor, ha felvállaljuk az önmagunkkal való szembenézést, beleállunk a kihívásba és végigcsináljuk a folyamatot magunkért és a körülöttünk élőkért. Azt hiszem ez igazán férfias dolog.

Balázs

Férfitábor résztvevő

A mandala, a test tapasztalásai, expedíciók és a társak együttes ereje segítettek abban, hogy vasárnap reggel el-elcsukló hangon, nehezen formálva a szavakat elmondjam a többieknek, hogy mire jutottam, miben kérném a férficsoport segítségét. Hamarosan egy hétköznapinak is nevezhető - de engem mélyen érintő - szituációban találtam magam, és a szereplők, érzések megszemélyesítésével (pszicho)drámai sebességgel elérkeztem a férfiak falához, majd pedig a küszöbön túli tér szabadságához.

Bálint

Férfitábor résztvevő

Az egyik feladatban „nem”-eket kellett mondtunk valamire egymásnak. Az „elutasító” feladata az volt, hogy az legyen határozott és egyértelmű, de ne bántó. Minden kísérlet után az „elutasított” visszajelezte, hogy sikerült-e az egyértelműség, a kellő erő volt-e az elutasításban.

Gábor

Férfikör tag és Férfitábor résztvevő

... amikor utoljára álltunk egymás mellett egy körben, egymásnak feszülő ökleink szétváltak, tekinteteink pedig már saját utukat járták, hiába kerestem magamban a veszteség érzését. Erőt kaptam, és a búcsúzással szabadságot, hogy éljek is vele.

Bálint

Férfitábor résztvevő

Egy kép > száz szó

Életképek